Незабаром чоловіки стануть домогосподарками Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2011 00:35 · Розділ: Суспільство

Нещодавно британським ученим вдалося помітити нову суспільну тенденцію: представниці прекрасної статі з кожним днем стають освіченішими та досягають дедалі більших успіхів у кар'єрі. У зв’язку з цим, як твердить один з провідних авторів дослідження, міністр університетів Девід Уїллетс, дедалі частіше дівчата змушені одружуватися з чоловіками, чий рівень освіти та соціальний статус значно нижчий, ніж їхній власний.

Отож виходить, що головним критерієм, на підставі якого сучасні жінки вибирають чоловіка, є не його здатність забезпечити сім’ю, а те, чи зможе він належним чином допомагати своїй дружині, яка, у свою чергу, матиме можливість повністю зосередитися на кар'єрі. Водночас, чоловіки дедалі частіше беруть на себе хатні клопоти та виховання дітей. До речі, цю тенденцію можна простежити ще зі школи, адже, за словами фахівців, вже в школах сучасні хлопчики значно відстають у порівнянні з дівчатками, які вирізняються куди вищою успішністю.

Рівень освіти сучасних чоловіків значно нижчий, ніж у жінок
Рівень освіти сучасних чоловіків значно нижчий, ніж у жінок

За даними статистики, університети закінчують 50% жінок, а серед чоловіків цей показник значно нижчий - лише 40%. А в недалекому майбутньому кількість високоосвічених представників сильної статі скоротиться ще більше. Така різниця між статусами представників різних статей тягне за собою цілу низку проблем у виборі партнера. Так, приміром, в результаті проведеного нещодавно опитування виявилося, що багато жінок при спілкуванні з потенційними кандидатами на свої руку і серце змушені свідомо приховувати свій інтелект для того, щоб не відлякати кавалера.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.