Титул "Міс світу" дістався дівчині, яка збиралася стати черницею Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2011 20:28 · Розділ: Події у світі

6 листопада у Лондоні завершився конкурс краси "Міс Світу". Перемога дісталася моделі з Венесуелли на ім’я Івіан Лунасол Саркос Колменарес. Повідомляється, що до фіналу увійшло семеро представниць прекрасної статі з різних куточків світу.

Орім Івіан Лунасол, до фіналу конкурсу дійшли представниці Південної Кореї, Південної Африки, Англії, Філіппін, Пуерто-Ріко та Шотландії. Титул першої віце-міс судді віддали дівчині з Філіппін, титул другої віце-міс дістався представниці Пуерто-Ріко.

Що ж стосується переможниці конкурсу Івіан Лунасол, то дівчина виростала в багатодітній сім’ї: у Івіан 12 братів і сестер. Батьків модель втратила рано, а вихованням сиріт займалися черниці. До речі, протягом тривалого часу Лунасол також готувалася стати черницею, однак в результаті обрала кар'єру моделі. Лунасол здобула вищу освіту в галузі управління кадрами.

В онлайн-голосуванні перемогу здобула представниця Болгарії Ваніа Пенев.

Нагадаємо, що конкурсу "Міс Світу" виповнилося 60 років. Перший такий конкурс проводився в 1951-му році, також у Лондоні. Це був конкурс бікіні, який тоді викликав справжній фурор, та в якому взяло участь всього лише семеро дівчат. Цього року кількість учасниць виявилася рекордною – аж 122 дівчини боролися за звання найкращої.

Перемогу в конкурсі здобула дівчина з Венесуелли
Перемогу в конкурсі здобула дівчина з Венесуелли

Зазначимо також, що красуні з Венесуели неодноразово ставали переможницями конкурсів "Міс Світу" та "Міс Всесвіт".

Загалом, якщо підбити підсумки усіх конкурсів "Міс Світу", Венесуела лідирує серед усіх інших країн: представницям цієї країни вдалося здобути перемогу 6 разів: у 1955-му, 1981-му, 1984-му, 1991-му, 1995-му і 2011-му роках. На другому місці розташувалася Індія - 6 переможниць за всю історію конкурсу. Третє місце дісталося Великобританії, представниці якої також п'ять разів отримували корону, та одного разу (в 1974-му) переможницю конкурсу позбавили титулу.

У загальному підсумку "Міс Всесвіт" Венесуела поступається США: відповідно, шість і сім переможниць. На третьому місці знаходиться Пуерто-Ріко (5).

Таким чином, враховуючи результати обох конкурсів, можна з упевненістю твердити, що саме у Венесуелі народжується найбільше красунь у цілому світі.

Джерело: http://newsru.co.il

http://gazetasng.ru


Інші новини розділу