Що ні в якому разі не можна ввозити в Індонезію, Малайзію та Китай Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2011 15:10 · Розділ: Цікаві факти

Якщо Ви зібралися відвідати іноземну країну, то вам варто попередньо ознайомитися з деякими законами, які у вітчизняного громадянина викличуть, щонайменше, подив. І якщо ваша дорога стелиться в країни Європи чи у США, приміром, то для того, щоб уникнути проблем на кордоні,вам достатньо знати список традиційних незаконних товарів, заборонених для ввезення. Зовсім інша ситуація з країнами Азії: тут, окрім традиційного списку незаконних товарів, є і досить дивні речі, які з незрозумілих причин потрапили у немилість законодавчих органів цих країн. Отож, якщо у вас з'явилась китайска віза, для збереження часу та власних нервів краще попередньо ознайомитися зі списком товарів, заборонених для ввезення в ту чи іншу азіатську країну.

Так, приміром, в Індонезії практикується заборона на ввезення свіжих фруктів та безпровідних телефонів: на ввіз цієї техніки тут необхідно мати спеціальний дозвіл. А в Китаї всіма способами намагаються запобігти поширенню невідомих захворювань, тому ввезення овочевої та фруктової продукції обмежене. Незрозумілим залишається питання, поширенню яких захворювань запобіжить заборона на ввезення баклажанів та гострого перцю.

В Сінгапур заборонено ввозити жуйки (фото взято з сайту exotik.com.ua)
В Сінгапур заборонено ввозити жуйки (фото взято з сайту exotik.com.ua)

А тим, хто планував похизуватися обновками на відпочинку в Малайзії, слід бути особливо обережними. В цю країну дозволено ввозити не більше трьох нових предметів одягу. Все, що перевищуватиме цю кількість, буде обкладатися податком. Поки що незрозумілим залишається наступний момент: як саме перевіряється і відстежується наявність нових речей, та все ж краще одягти якомога більше нових речей на себе, а не везти їх в багажі.

А ось ще одна вельми цікава заборона: в Сінгапурі заборонено продаж жуйок, ну й, зрозуміло, їхнє ввезення. Отож, щоб не простояти кілька годин на митниці через нещасливу пачку жуйок, краще не беріть їх з собою зовсім.

До речі, в інших частинах світу теж не обійшлося без цікавих та кумедних законів. Так, приміром, цікава заборона діє на ввезення деяких речей в Нігерію: сюди заборонено ввозити коштовності та москітні сітки. А плануючи відвідати Кубу, ні в якому разі не беріть з собою електричну сковороду. Також сюди не можна привозити друковані матеріали, які підривають кубинські моральні принципи чи критикують революцію.

На завершення додамо, що необхідно завжди уточнювати митні правила країни, у якій збираєтеся відпочити, оскільки вони можуть змінюватися.

Джерело: http://atworld.ru


Інші новини розділу