Вчені з'ясували, чому жінки після сексу закохуються, а чоловіки сплять Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2011 08:10 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно вчені з Університету Рутгерс у Нью-Джерсі вирішили з’ясувати, що ж відбувається в головному мозку людини під час занять сексом. На першому етапі експерименту вчені сканували мозок жінок під час оргазму, з’ясувавши, які саме частини головного мозку активуються в залежності від того, які частини тіла збуджуються.

В результаті дослідження виявилося, що за дві хвилини до досягнення оргазму активізуються ті ж самі центри мозку, які збуджуються під час їжі або пиття. Однак у найвідповідальніший момент активується гіпоталамус – та частина мозку, яка відповідає за температуру та відчуття голоду, спраги, втоми.

Після сексу в організм жінки викидається гормонобіймів
Після сексу в організм жінки викидається гормонобіймів

І ось фахівці твердять, що жінки, які дійсно відчувають оргазм, а не імітують його, можуть серйозно і сильно закохатися в того, хто доставив їм задоволення, навіть якщо цей хтось – випадковий партнер на кілька годин.

Отож, як вияснили фахівці, основний гормон, який керує нашим організмом під час занять сексом - окситоцин (до речі, цей гормон керує пологами). Відомий він також і як гормон "обіймів".

За словами доктора Арана Гоша, спеціаліста по сексуальному здоров'ю з Ліверпульського госпіталю, окситоцин робить нас набагато довірливішими, змушує на рівні підсвідомості переставати захищатися, робить нас відкритішими. Саме цей гормон зміцнює зв'язки між чоловіком і жінкою, підвищуючи рівень симпатії один до одного. Та оскільки окситоцин - гормон жіночий, то й власне жінки відчувають шалений потяг до партнера та закохуються в нього після хорошого сексу.

Та, на превеликий жаль, гормону все одно, випадковий це партнер чи достойний супутник життя. Окситоцин керує в усіх випадках, навіть якщо жінка знайома з чоловіком всього декілька годин. І чим кращим був секс, тим швидше та міцніше закохується жінка, і згодом їй складніше відпустити чоловіка, навіть якщо він і зовсім не підходить на роль супутника життя.

А що ж чоловіки? У них все набагато простіше. Їхні гормони після сексу просто-на-просто сигналізують про задоволення. І все…

- Після оргазму чоловіком править гормон допамін, - пояснює доктор Гош. - Цей гормон – це гормон задоволення. І чоловік може запросто впасти в «наркотичну» залежність від цього відчуття.

Джерело: http://news.students.ru


Інші новини розділу