У світі з'являться нації холостяків Автор: lesya · Опубліковано: 10.11.2011 15:50 · Розділ: Суспільство

За статистикою, останнім часом у світі народжується рекордно низька кількість жінок. Демографи б'ють на сполох – вже в найближчому майбутньому на планеті з'являться цілі «нації холостяків».

І незважаючи на те, що населення Землі з кожним днем продовжує зростати, співвідношення новонароджених хлопчиків та дівчаток залишає бажати кращого. Така ситуація непокоїть багатьох демографів, які остерігаються того, що брак жінок у найближчі десятиліття може завдати шкоди людству в цілому не меншої, аніж глобальне потепління.

Так, в середньому в світі на кожні 100 немовлят жіночої статі припадає 104-106 хлопчиків. Вчені підкреслюють, що країни, де щорічно на світ з'являється більше дівчаток, ніж хлопчиків - це лише винятки.

Світ втрачає жінок (фото взято з сайту vidomosti-ua.com)
Світ втрачає жінок (фото взято з сайту vidomosti-ua.com)

До таких країн спеціалісти зараховують Індію і В'єтнам (112 дівчаток на 100 хлопчиків), Китай (120 дівчаток на 100 хлопчиків), Азербайджан, Грузію, Сербію, Боснію. Та навіть тут на всіх чоловіків не вистачає жінок. Приміром, в Індії люди традиційно чекають народження хлопчика. І частенько доходить до того, що, роблячи УЗД, батьки дізнаються, що у них народиться дівчинка, вони вирішують робити аборт. Саме з цих причин у світі щорічно гине близько 160 мільйонів ембріонів жіночої статі.

Втім, за твердженням фахівців, якщо в «країнах-винятках» і далі народжуватиметься більше хлопчиків, ніж дівчаток, то навіть це навряд чи сильно вплине на сьогоднішню демографічну ситуацію.

Так, приміром, у Китаї брак дорослих жінок спричинив еміграцію громадян у пошуках наречених до В'єтнаму та Кореї. Інші ж вирішують шукати сімейного щастя на Заході або ж, навпаки, знайомляться з іноземками в Інтернеті, вмовляючи їх переїхати на постійне місце проживання у Китай.

Отож у даному контексті вчені впевнені, що за умов нестачі жінок стрімкого розвитку набуде індустрія секс-туризму. Таке твердження небезпідставне: нещодавно експерти ООН опублікували документ, який засвідчує, що нерівномірне співвідношення статей у світі прямо пов'язане зі збільшенням міграції та підвищенням попиту на проституцію.

Окрім того, конспірологи впевнені, що порушення балансу між кількістю чоловіків і жінок на планеті стане причиною нових воєн.

До речі, зваживши на описану вище ситуацію, влада Індії та Китаю ввела заборону на аборти, обумовлені статтю дитини. Однак самі ж чиновники визнають, що цього закону в країні майже зовсім не дотримуються.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.