Новости евро-2012 Автор: kseniya_www · Опубліковано: 10.11.2011 11:22 · Розділ: Спорт

11 ноября пройдут первые отборочные турниры Евро 2012. Турция принимает на своем поле команду Хорватии. Сборная Португалии поедет играть в Сараево. В стыковых матчах отборочного чемпионата европейские бразильцы два раза выиграли у Боснии и Герцеговины с однаковым счетом 1:0.

Сборная Чехии будет принимать гостей - команду из Черногории. Команда Михала Билека в последний раз занимала почетные места на пьедестале славы еще в 1996 году. Отлычные новости футбола от данной команды: в отборочной группе она финишировала второй, пропустив бесспорного фаворита - испанскую команду и опередив шотландцев.

Сборная Ирландии поедет в Таиланд. Команда победила в турнире с Арменией, что позволило перейти к стыковочным поединкам. Эстонцы удивили победив команды Словении и Сербии. В предыдущих разах команда проигрывала упомянутым соперникам с однаковым счетом 2:0.


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.