Британський школяр знайшов семилисту конюшину Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.06.2009 16:52 · Розділ: Природа

9-річний житель британського містечка Кумб Біссет (графство Уілтшир) сподівається прославитися, адже під час прогулянки він знайшов конюшину з сімома листками. Як розповів Аластер Барнс, незвичайний листок конюшини він помітив, гуляючи з собакою біля будинку.

Унікальна кількість пелюсток не могла не кинутися хлопцю в очі: чотирилиста конюшина, що вважається символом успіху, зустрічається в природі дуже рідко, а ще рідше можна побачити екземпляри з п'ятьма і шістьма листками.

7-листу конюшину хлопчик вирішив зробити своїм власним талісманом. Він засушив її між сторінками книги й сподівається, що рослина принесе йому великий успіх. "Я дуже хотів знайти 4-листу конюшину, але раптом побачив рослину, на якій було аж сім листочків. Я покликав батька, який не повірив своїм очам. Звичайно, я взяв її додому." - розповів Барнс.

За словами ботаніків, конюшина з сімома листками — неймовірна рідкість. Як і від чотирилистника, від неї цілком можна чекати казкового везіння. А враховуючи, що чотири пелюстки конюшини відповідають за надію, віру, любов та успіх, хлопчик може придумати для себе ще три переваги.

Джерело top.rbc.ru


Інші новини розділу