У Лас-Вегасі відкриється музей мафії Автор: lesya · Опубліковано: 09.11.2011 23:50 · Розділ: Події у світі

Наступного року в День закоханих у центрі Лас-Вегаса відбудеться вельми цікава подія: так, саме на 14 лютого 2012 року заплановане офіційне відкриття музею мафії - The Mob Museum. Відвідувачі цього незвичайного музею зможуть ознайомитися з життям справжніх мафіозі, а також дізнатися, як бандити свого часу повпливали на історію США. Завдяки використанню сучасних 4D і 5D-технології, кожна людина зможе зануритися в атмосферу мафіозних буднів найзнаменитіших гангстерів. Тут будуть представлені зразки зброї та техніки, які використовували як гангстери, так і співробітники ФБР США протягом останніх 80 років.

Так, експозиції національного музею розкажуть про суворі реалії життя мафіозних угруповань, організованої злочинності та про те, як цей феномен вплинув на історію США. Директором Музею мафії стане колишній спеціальний агент ФБР на ім’я Еллен Нуолтон.

Аль Капоне по дорозі в тюрму у 1931 році (фото взято з сайту mzk1.ru)
Аль Капоне по дорозі в тюрму у 1931 році (фото взято з сайту mzk1.ru)

"Основна мета експозицій цього музею - розповісти реальну та вичерпну історію організованої злочинності та боротьби з мафією", - розповіла Нуолтон, яка протягом 24 років працювала на ФБР.

Музей, на створення якого пішло майже 42 мільйони доларів, розташований у триповерховій будівлі колишнього федерального суду та пошти, яка вважається однією з небагатьох збережених у Лас-Вегасі історичних будівель.

До речі, цікавим є той факт, що відкриття музею призначене на День Святого Валентина не випадково, оскільки саме 14 лютого 1929 року в Чикаго відбулася жорстока розправа італійських мафіозі з угрупування Аль Капоне з німецько-ірландськими бандитами з конкуруючої організації на чолі з Джорджем Мораном на прізвисько Багс. В результаті цієї сутички загинуло семеро осіб. Ці події увійшли в історію як "Різанина в День Святого Валентина".

Джерело: http://www.pravda.ru


Інші новини розділу