Молодь проміняє зарплату на доступ до інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 10.11.2011 08:24 · Розділ: Суспільство

За статистикою, кожен третій студент та молодий спеціаліст при виборі роботи ставить умови свободи доступу до соціальних мереж та вибору пристроїв. Так, в результаті дослідження, проведеного InsightExpress на замовлення Cisco, виявилося, що на сьогоднішній день бажання молоді користуватися соціальними мережами, мобільними пристроями та інтернетом на робочих місцях настільки велике, що стало суттєво впливати на вибір роботи. Більше того, іноді навіть питання заробітної плати відходить на другий план. У дослідженні взяло участь 2800 студентів коледжів та фахівців віком до 30 років з 14 країн світу.

Молоді люди також висловлюють бажання працювати в мобільному режимі. 40% студентів коледжів і 45% молодих співробітників обирають нижчу зарплату за умов надання їм більшої свободи вибору пристроїв, доступу до соціальних мереж та мобільності.

Так, а більше половини студентів (56%) коледжів зауважили, що якщо їхні роботодавці заборонятимуть їм доступ до соціальних мереж на робочих місцях, то вони або не будуть працювати в такій компанії, або ж постараються обійти цю заборону.

Молодь бажає мати доступ до Інтернету
Молодь бажає мати доступ до Інтернету

Що ж стосується молодих фахівців, то 31% з них впевнені, що зручність користування соцмережами та свобода вибору пристроїв останнім часом стали важливими факторами працевлаштування. Більш того, 41% респондентів розповіли, що роботодавці самі підкреслювали гнучкість вибору пристроїв та можливість доступу до соціальних мереж з метою залучити їх у свою компанію. Звідси зрозуміло, що компанії усвідомлюють важливість прийому на роботу "ровесників тисячоліття", здатних використовувати нові технології для підвищення ефективності та конкурентоспроможності підприємств.

Натомість 28% співробітників компаній, яким заборонений доступ до корпоративних мереж та додатків у віддаленому режимі, саме цю заборону вважають основною причиною, яка спонукає їх швидше перейти в іншу компанію, знизити темп роботи, а то й зовсім не розглядати пропозиції про роботу в таких організаціях.

49% опитаних студентів та молодих співробітників стверджують, що для них втрата гаманця з грошима – ніщо у порівнянні з втратою смартфона чи мобільного пристрою.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.