Лазер зробить карі очі блакитними Автор: lesya · Опубліковано: 09.11.2011 16:19 · Розділ: Наука

Відомо, що колір очей, даний нам природою, можна легко змінити за допомогою спеціальних лінз. Однак, ясна річ, такі зміни тимчасові. Отож нещодавно вчені виявили набагато радикальніші методи зміни кольору очей.

Так, цими днями американський лікар з Каліфорнії розробив технологію зміни кольору очей за допомогою лазера: спеціаліст навчився перетворювати карі очі в блакитні.

З невідомих причин, світлі очі завжди викликали захоплення. Можливо, тому, що їх у сучасному світі меншість. Погодьтеся, важко встояти перед шармом блакитноокої дівчини або блакитноокого хлопця. Отож Грег Хомер (Gregg Homer) з каліфорнійського медичного центру Stromal Medical відчув себе справжнім чарівником, створивши технологію зміни кольору очей. Нова технологія отримала назву Lumineye Technology.

Тепер карі очі зможуть стати блакитними
Тепер карі очі зможуть стати блакитними

І тепер каліфорнійський ескулап без зайвих зусиль перетворює карооких людей в блакитнооких.

"Дуже часто мої клієнти говорять, що очі - це дзеркало душі. Блакитні очі майже прозорі. У них можна зазирнути глибоко всередину, тоді як карі очі зовсім непрозорі. Можливо, саме з цих причин занадто темні очі відлякують оточуючих. Мені здається, в цьому є щось дуже значуще - в тому, що очі можуть відображати душу "- твердить Грег Хомер.

Повідомляється, що розроблена американцем технологія зміни кольору очей базується на використанні лазера, який може позбавити райдужну оболонку ока від коричневого пігменту - меланіну, який вкриває верхній шар райдужної оболонки ока. Саме таким способом карі очі перетворюються на блакитні.

Вартість лазерної операції зі зміни кольору очей становитиме близько 3 600 євро (5 000 доларів). Однак змінити колір очей за один день не вийде: після операції необхідно почекати близько 2-3 тижнів для того, щоб блакитний колір очей природно проявився. Однак пам’ятайте, що змінивши та освітливши колір очей одного разу, ви ніколи не зможете провести зворотну операцію та повернути свій колишній колір очей. Тому варто добре помізкувати перед тим, як зважитися на таку операцію.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.