Інсульт перетворив гетеросексуала у гея Автор: lesya · Опубліковано: 09.11.2011 13:32 · Розділ: Цікаві факти

Дивовижний випадок стався з гравцем у регбі на ім’я Кріс Бірч родом з Південного Уельсу. Молодий чоловік під час тренування хотів вразити своїх друзів та спробував зробити переворот назад, однак упав і зламав собі шию. Кріс швидко одужав після інсульту, проте подія докорінно змінила його життя: до нещасного випадку Бірч зустрічався з дівчиною, з якою збирався одружитися. Однак після реабілітації юнак зрозумів, що став геєм.

В результаті чоловік змінив роботу, скинув 51 кілограм ваги (до описаних нами подій він важив 120 кг) і розлучився з нареченою. До нещасного випадку юнак працював у банку, однак тепер він перетворився на гламурного гея-перукаря. На додачу, Кріс живе зі своїм 19-річним бойфрендом. До речі, до інциденту Кріс ніколи не відчував ніякого потягу до чоловіків. Більше того, навіть серед його знайомих не було геїв. Спорт також перестав захоплювати молодика, спілкування з колишніми друзями не приносило задоволення. Хлопець почав приділяти значно більше уваги своєму зовнішньому вигляду.

«Це звучить дивно, та коли я прийшов до тями, я одразу ж зрозумів, що став іншим, - ділиться своїми враженнями від пережитого Кріс. - Мене перестали цікавити жінки. Я безумовно став геєм. Ніколи раніше я не відчував потягу до чоловіків, у мене навіть не було таких знайомих. Та, знаєте, мене зовсім не хвилює, ким я був раніше, я повинен бути вірним своїм почуттям».

Кріс Бірч після інсульту перетворився у гея
Кріс Бірч після інсульту перетворився у гея

Вийшовши з лікарні, Кріс зрозумів, що йому набрид спорт і в нього залишилося мало спільного зі старими друзями. Хлопець, як уже зазначалося, кинув роботу, щоб стати перукарем. А зі своїм бойфрендом він познайомився у нічному клубі: «Раптом я став ненавидіти моє колишнє життя. Я не уживався з друзями, я ненавидів спорт та зрозумів, що моя робота дуже нудна».

За словами спеціалістів, такі зміни особистості пов'язані насамперед з активізацією іншої частини мозку після інсульту. До речі, сам Кріс говорить, що ні про що не шкодує: «Я думаю, що зараз я щасливіший, ніж будь-коли, тому я не шкодую про аварію. І, хоча мені шкода з приводу того, що я засмутив свою сім'ю, я б не став нічого змінювати».

Джерело: http://www.kasjauns.lv

http://medkarta.com


Інші новини розділу