Найтовстіша книга світу вийде у Данії Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2011 19:09 · Розділ: Цікаві факти

Вже найближчим часом у Данії світ побачить вельми оригінальна книга. Основна її особливість у тому, що вона стане найтовстішою книгою світу. Так, обсяг цього екзотичного видання становитиме 23.675 сторінок.

Цю без сумніву гігантську книгу випустить каса зі страхуванню від безробіття під назвою Min A-kasse. Книга розкаже про норми і правила, згідно з якими в Данії витрачають фонди, які виділяються на допомогу безробітним датчанам.

За словами Симона Бауера, представника Min A-kasse, основною метою цієї книги є стимулювання дискусії навколо дедалі більше зростаючої кількості бюрократичних перешкод, з якими стикається кожен безробітній, намагаючись отримати хоча б якусь матеріальну компенсацію при втраті роботи.

До речі, десь із 50 років тому законодавство країни, яке займається врегулюванням виплат допомоги по безробіттю в Данії, налічувало всього лише 421 сторінку. Та вже до 2000 року обсяг книги зріс до 17 тисяч сторінок, а ще 7 тисяч сторінок з’явилися вже в XXI столітті.

Книга потрапить до Книги рекордів Гіннеса
Книга потрапить до Книги рекордів Гіннеса

Ясна річ, видавець найбільшої книги усіх часів і народів розраховує потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

Зауважимо також, що на сьогоднішній день датський фонд "Min A-kasse" налічує 45 тис. членів. І протягом останнього часу організація активно бореться з бюрократією в рамках кампанії "Стоп бюрократії!".

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу