Конрада Мюррея визнали винним у вбивстві Майкла Джексона Автор: lesya · Опубліковано: 09.11.2011 00:50 · Розділ: Події у світі

Цими днями було винесено попередній вирок Конраду Мюррею, лікарю знаменитого Майкла Джексона. Його засудили до попереднього ув'язнення без можливості внесення застави. Повідомляється, що винесення остаточного вироку заплановане на 29 листопада.

За словами однієї із сторін судового процесу, протягом шеститижневого судового процесу з'ясувалися деталі, які підтверджують недбале виконання Мюрреєм своїх прямих обов’язків стосовно знаменитості. Так, знайшов підтвердження той факт, що Конрад приписав своєму пацієнтові смертельну дозу сильнодіючих анестетиків, призначених для відновлення сну. І, власне, перевищення допустимої дози цього препарату стало причиною смерті зірки.

Нагадаємо, що знаменитий співак Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року, а подробиці останніх днів його життя з'ясовувалися протягом кількох місяців.

Співак був знайдений мертвим у своєму ліжку в орендованому ним особняку після того, як йому зробили ін'єкцію пропофолу - препарату, який зазвичай використовують в лікарнях під час проведення операції.

Адвокати Мюррея намагалися довести, що доктор - професіонал у своїй справі та ручається за свою майстерність. А Джексон нібито самостійно і свідомо прийняв смертельну дозу препарату тоді, коли лікаря не було поруч.

За словами самого Мюррея, він і справді дав Джексону пропофол та інші седативні засоби для того, щоб артист міг міцно спати, однак доза була мінімальною. Отож виходить, що лікар не визнає своєї провини, наголошуючи на тісній дружбі між ним та Джексоном протягом усього часу їхньої співпраці.

Присяжні визнали Мюррея винним одноголосно
Присяжні визнали Мюррея винним одноголосно

- Ця людина не заслужила такого вироку. На нього просто повісили чужу провину! – впевнена колишня пацієнтка та друг доктора Мюррея 53-річна Донна Діджіакомо. - Присяжні протягом усього часу слухань чинили великий тиск на Конрада.

Натомість присяжні після 10 годин дорадчої роботи назвали Мюррея винним одноголосно.

- А я була впевнена, що результат судового розгляду буде саме таким. Зараз я почуваюся набагато краще, - говорить мати поп-короля Кетрін Джексон.

- Майкл розпрощався з життям, а ми втратили одного з найвидатніших артистів усіх часів і народів. Я втратив друга і ніколи його не забуду, - ділиться своїми переживаннями преподобний Ал Шарптон, друг сім'ї Джексонів. - І я дуже радий, що присяжні не зробили Майкла винуватцем власної смерті.

Джерело: http://translate.google.com.ua


Інші новини розділу