Джуліан Ассандж: від героя до нікчеми Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2011 23:50 · Розділ: Суспільство

Уявлення шведів про Джуліана Ассанджа, апеляцію якого на рішення про екстрадицію за скоєні ним секс-злочини минулого тижня було відхилено, всього лише за рік докорінно змінилося: так, за такий короткий період часу ця суперечлива постать скотилася «від Джеймса Бонда інтернету до параноїка-шовініста».

Людина, яка відсиджувалася в Англії замість того, щоб з'явитися на допит у Швеції за підозрами у згвалтуванні, видається дедалі жалюгіднішою. А нікчемні спроби Ассанджа представити Швецію як бананову республіку з корумпованою владою, яка б одразу передала його Сполученим Штатам, - це ще одна ознака відчаю Ассанджа, твердять експерти. Так, Швецію можна лаяти за сльотаву погоду, за меблі IKEA тощо, та спроби назвати цю країну спільницею ЦРУ з екстремістськими законами, які стосуються в першу чергу секс-злочинів, роздратували навіть найвідданіших шанувальників Ассанджа, яких, слід зазначити, і сьогодні чимало.

Джуліан Ассандж: від борця за справедливість до гвалтівника (фото взято з сайту vokrugsveta.ru)
Джуліан Ассандж: від борця за справедливість до гвалтівника (фото взято з сайту vokrugsveta.ru)

Зауважимо, що WikiLeaks - це й справді епохальний момент в історії журналістики, та, на превеликий жаль, від царства Ассанджа майже нічого не залишилося.

У The Guardian зазначається: "Тепер Ассанджу, напевно, занадто пізно повертати свою колишню славу. Та якби він зміг відмовитися від непотрібної боротьби проти екстрадиції, проявивши хоч трохи поваги до шведської юридичної системи, то це могло б стати першим важливим кроком у даному напрямку".

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.