За "Ісламський секс" садитимуть у в'язницю Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2011 20:34 · Розділ: Події у світі

Цими днями влада Малайзії заборонили книгу під назвою "Ісламський секс" – своєрідний посібник з порадами для мусульманок в інтимній сфері. До введення заборони з книгою вже встигло ознайомитися декілька сотень осіб.

Заборонену книгу опублікували члени "Клубу слухняних дружин". Свого часу цю групу широко критикували за те, що вони пропагують полігамію, принижуючи роль жінок, які займають важливі посади в уряді та сфері бізнесу.

За словами представників влади, ті особи, які друкуватимуть книгу для продажу, сядуть у в'язницю щонайменше на три роки.

Ісламський
Ісламський

На 115-ти сторінках книги Ви не знайдете непристойних ілюстрацій, а сама книга написана 56-річною засновницею "Клубу слухняних дружин". Автор розповідає про свій досвід заміжжя, розмірковуючи про те, як чоловік та дружина повинні підходити до сексу як у фізичному, так і в духовному плані.

За словами авторки, більшість дружин лише на 10% задовільняють сексуальні потреби своїх чоловіків, тоді як насправді дружина повинна виконувати роль "повії" для свого чоловіка. Донедавна члени клубу стверджували, що жінки повинні вести себе як "повії найвищого класу", і тоді їхні чоловіки не заводитимуть романів на стороні та не застосовуватимуть до них насильства.

У жовтні активісти "Клубу слухняних дружин" розповіли журналістам, що ця книга повинна була стати посібником виключно для членів клубу. До речі, "Клуб слухняних дружин" пов'язаний із релігійною сектою "Аль-Аркам", яка з 1990-х років у Малайзії під забороною.

За словами представників місцевих органів правопорядку, особи, у яких знайдуть цей посібник, будуть оштрафовані на 1600 доларів, тоді як людям, які займатимуться розповсюдженням забороненого видання, загрожує в'язниця та штраф розміром до 6400 доларів.

Джерело: http://www.bbc.co.uk


Інші новини розділу