Неймовірний скейтбордист Автор: Lesly · Опубліковано: 09.06.2009 12:46 · Розділ: Цікаві факти

Останнім часом скейтбординг набирає популярності серед собак. Чотириногі скейтбордисти не тільки дивують своєю вправністю перехожих, а й стають справжніми зірками шоу-бізнесу. Та й справді, хто зможе залишитися байдужим, побачивши собаку, що мчить містом на запаморочливій швидкості?

Тільман, англійський бульдог, є одним з найпопулярніших серед собак-екстремалів. Перед тим як застрибнути на дошку, скейтбордист їде на трьох ногах, відштовхуючись четвертою; він вміє повертати вліво та вправо та, навіть, здатен долати ділянки з похилою поверхнею.

Фото взяте з сайту myamazingfact.blogspot.com
Фото взяте з сайту myamazingfact.blogspot.com

За словами власника незвичайної тварини, Рона Девіса, його улюбленець почав кататися, коли йому було всього 6 тижнів. “Коли він починав, то був ще занадто маленьким, щоб штовхати дошку. Тоді він просто стояв на ній та похитувався, – розповідає Рон. – Як тільки цуценя підросло, я намагався навчити його відштовхуватися лапою і коли він освоїв це, то неймовірно захопився катанням.”

Після того як Девіс розмістив в Інтернеті відео з улюбленою забавою Тільмана, 3-річна собака стала світовою знаменитістю. З того часу "веселий бульдог" почав зніматися в телешоу і приймати участь в комерційних та спортивних заходах.

Джерело: myamazingfact.blogspot.com


Інші новини розділу