Мешканці багатих країн - закоренілі песимісти Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2011 23:08 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що найневиправніші песимісти живуть в багатих країнах. Винятком серед багатих країн стала Німеччина, де 36% населення впевнені, що скоро все піде на краще.

Найпесимістичнішими виявилися громадяни Франції, Японії та Великобританії. Натомість мешканці країн з низькими доходами населення більш оптимістичні, ніж громадяни багатих держав. Такі дані були отримані в результаті опитування, проведеного дослідницьким центом Globescan. У ході дослідження було опитано більше 25 тисяч осіб, які проживають в 25 країнах світу.

Найбільшими песимістами виявилися громадяни Франції, Японії і Великобританії. Так, менше десяти відсотків мешканців цих країн очікують настання "кращих часів". А більше половини громадян вважають, що ситуація буде тільки погіршуватися. У США 16 відсотків населення зберігають оптимізм. Як уже зазначалося, виключенням серед багатих країн стала лише Німеччина, де 36 відсотків населення впевнені, що скоро все зміниться на краще. Однак переважна більшість німців вважають, що "щось піде на краще, а щось зміниться на гірше".

Найбільше песимістів - у Франції
Найбільше песимістів - у Франції

У країнах з низьким рівнем життя населення, навпаки, очікує позитивних змін. Так, приміром, у Китаї 51 відсоток мешканців зберігають оптимізм. В Росії кількість оптимістів трохи перевищує кількість песимістів. В одній з найбідніших країн світу, які взяли участь у дослідженні - Нігерії - більше 70 відсотків громадян чекають "кращих часів". Виняток серед бідних країн - Пакистан, де кількість оптимістів поступається кількості песимістів.

Дослідження тривало з липня по вересень 2011 року. Результати опитування наочно демонструють тенденції світової економіки. Тоді як країни, що розвиваються, зберігають високі темпи економічного росту, багаті держави охоплені рецесією.

Так, прогнозований ріст економіки США в 2011 році (згідно з даними Організації економічного співробітництва та розвитку) - 1,7 відсотка, єврозони - 1,6 відсотка, тоді як ріст ВВП Росії в 2011 році повинен скласти 4,1 відсотка, а Китаю - не менше 9 відсотків.

Джерело: http://www.segodnya.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.