Апокаліпсис знову відклали Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2011 21:56 · Розділ: Наука

Нещодавно вчені виявили, що кількість енергії Сонця, призначена для забезпечення життя на Землі, розрахована ще як мінімум на декілька мільярдів років. Таким чином, наполегливе пророкування кінця світу відкладається приблизно на такий же термін. Таких висновків дійшли вчені Інституту Фізики Землі і астрофізики Бухарестського університету на чолі з деканом фізичного факультету Александру Жіпа.

Таким чином, незважаючи на ризик зсуву Північного магнітного та Північного географічного полюсів, який на сьогоднішній день досить високий, до руйнування всієї планети ще далеко. За словами ученого, скоріше за все, зникнуть деякі сучасні форми життя на планеті Земля або ж можуть відбутися істотні зміни їхньої поведінки.

Александру Жіпа твердить, що сучасні дослідники і вчені повинні сконцентрувати свою увагу та зусилля на вивченні ступеня впливу магнітного поля безпосередньо на флору та фауну планети, а не на прогнозуванні й пророкуванні можливої ймовірності виникнення стихійних лих та катастроф.

Кінця світу не буде. Принаймні поки що... (фото взято з сайту rascaz.com)
Кінця світу не буде. Принаймні поки що... (фото взято з сайту rascaz.com)

Вчений вважає, що не слід піддаватися впливу всіляких неймовірних версій від фізиків. Сучасні вчені більшості країн світу повинні об'єднати зусилля для того, щоб вирішити проблему оснащення фізичних інститутів найсучаснішою, вдосконаленою технікою для того, щоб отримати можливість досліджувати якомога більшу кількість феноменів, не лише позитивних, а й різко негативних, які відбуваються сьогодні на Землі і безпосередньо в її надрах.

Джерело: http://talks.su/


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.