Жіночі звички, які вбивають кохання Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2011 14:23 · Розділ: Цікаві факти

Сучасні чоловіки вже давно змирилися з існуванням жіночої логіки. Їх не злякаєш примхами, перепадами настрою, любов'ю до шопінгу та балакучими подружками... Однак є речі, які навіть найтерплячішого чоловіка доведуть до сказу. Ось 10 жіночих звичок, здатних зруйнувати стосунки та стати приводом для розлучення.

10. Уявна чеснота. Дуже багато дівчат полюбляють застосовувати аргументи із серії "ти чудовисько, а я свята". І при цьому самі вони ніколи не зізнаються в тому, що, відповідаючи на запитання чоловіка про їхнє минуле, десь так уп'ятеро скоротили список своїх колишніх. Ясна річ, ніхто не забороняє Вам мати безліч коханців, однак тоді доведеться шукати чоловіка, який до цього нормально поставиться, а не брехати.

9. Критика інших жінок. Не варто критикувати людей однієї з тобою статі, вважають чоловіки. І справді, похваливши знайому, Ви заробите собі додаткові бали. Та якщо раптом Ви побачите, що - о, жах! - у пані поряд з Вами туфлі не підходять по кольору до сумочки, краще промовчіть.

8. Безглузді ревнощі. Виявляється, не лише чоловіки здатні перетворюватися на Отелло - жінки теж вміють чудово отруювати життя своїми ревнощами, особливо безпідставними. Часто навіть згадане в розмові чуже жіноче ім'я може викликати цілу хвилю емоцій. А що тут вже говорити про похід з друзями в стриптиз-бар. Якщо ж Ви жодного разу не застукували свого коханого на гарячому, то варто трішки розслабитися та не вдаватися до параної. Ну, а якщо ж у Вашого чоловіка рильце в пушку - гарненько подумайте, чи потрібен Вам такий. В іншому випадку доведеться терпіти муки ревнощів постійно.

Ревнощі не призведуть ні до чого доброго (фото взято з сайту novostimira.com.ua)
Ревнощі не призведуть ні до чого доброго (фото взято з сайту novostimira.com.ua)

7. Патологічна несамостійність. Власне, це навіть несамостійністю назвати складно. Просто таким жінкам потрібно, щоб їхній чоловік завжди знаходився поруч, здував з них пилинки та повторював, як йому пощастило з другою половинкою. Вони перетворюють свого супутника на своєрідний емоційний "костиль". Ні, чоловіки, ясна річ, готові прийти на допомогу, та все ж більшість із них вважає, що зі зламаним нігтем жінка здатна розібратися сама.

6. Запитання "ти мене любиш?". Незадоволення цими "тортурами", мабуть, має найбагатшу історію. Ясна річ, тут і дівчат можна зрозуміти: треба ж знати, як до тебе ставиться людина, з якою ти хочеш пов'язати своє майбутнє. Однак чоловіки розцінюють такі питання як справжнісіньку екзекуцію. І справді: якщо він любить, то скаже про це сам, а якщо ні, то Ви потрапите в незручну ситуацію.

5. Вторгнення в особистий простір. Жінки просто не можуть не запитати коханого, хто це йому подзвонив? А куди це він зібрався? На футбол з друзями? Хм... Далі - обшуки кишень та особистих речей, і, нарешті, класика жанру - читання SMS в його телефоні.

4. Надмірна емоційність. Будь-яка дрібниця може змусити жінку відчути себе найнещаснішою на цілому світі та нестримно розридатися. Однак проблема тут криється не в сльозах, а в очікуванні співчуття з боку чоловіка, для якого, до речі, ці проблеми виїденого яйця не варті. І ще: жіночих сліз чоловіки бояться, а те, чого людина боїться, вона зазвичай намагається уникати…

3. Шопінг. Не варто на штурм магазинів брати з собою свого молодого чоловіка. Вони чомусь не люблять тинятися торговими центрами просто для того, щоб "подивитися".

2. Балакучість. На запитання: "як пройшов день?" чоловік очікує почути щось на кшталт "Нормально" та декілька дійсно цікавих випадків, якщо вони були. Однак до кількагодинної сповіді він зовсім не готовий.

1. Сексуальний шантаж – чи не найпоширеніший спосіб покарань, який жінки застосовують для своїх партнерів. Якщо чоловік любить Вас до нестями, то "наліво" він навряд чи піде. Так і буде мучитися від Вашої неприступності. Подумайте, може, краще спробувати все пояснити на словах, ніж змушувати страждати найближчу у світі людину?

Джерело: http://news.students.ru


Інші новини розділу