Лондонська секс-індустрія далеко не завжди пов'язана з торгівлею людьми Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2011 14:12 · Розділ: Суспільство

Як виявилося нещодавно, лондонська секс-індустрія далеко не завжди пов'язана з торгівлею людьми. Так, більшість мігрантів, які працюють у секс-індустрії Лондона, не вважають, що їх до такої роботи хтось примушував.

І справді, вони вирішили займатися проституцією для того, щоб забезпечити себе та свою сім'ю на батьківщині. Мовляв, зайнятість у секс-індустрії дозволяє уникнути «чорної» та важкої роботи.

Такі висновки були зроблені фахівцями в результаті спеціального дослідження, проведеного під керівництвом Ніка Мея з Лондонського столичного університету на гроші Ради з економічних та соціальних досліджень Великобританії. В основі роботи - докладні інтерв'ю з сотнею жінок, чоловіків та трансгендерних громадян.

«Уявлення про те, що комерційна секс-індустрія пов'язана насамперед з міжнародною організованою злочинністю та нелегальною імміграцією, стало причиною моральної паніки з приводу незаконної торгівлі у Великобританії, - твердить Мей. – Насправді ж ні моральна паніка, ні закони, покликані боротися з торгівлею людьми, не відображають реальних результатів досліджень. Замість такого звичного автоматичного рефлексу слід намагатися глибше розуміти це питання». Вчений вважає необхідним донести результати останніх відповідних досліджень до уряду та громадськості в цілому.

Більшість мігрантів самі вирішили займатися проституцією
Більшість мігрантів самі вирішили займатися проституцією

Результати опитування були представлені на Фестивалі громадських наук разом із даними іншого дослідження, проведеного в рамках проекту x: talk.

За словами одного з представників проекту під псевдонімом Ава Карадонна, замість надання допомоги та підтримки жертвам торгівлі людьми боротьба з цим явищем ефективно піддала ризику безпеку, здоров'я та навіть життя працівників секс-бізнесу. Окрім того, боротьба з торгівлею людьми зробила секс-працівників легкою здобиччю для працівників служби прикордонного контролю.

Джерело: http://science.compulenta.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.