Найпопулярніші автомобілі Європи Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2011 15:53 · Розділ: Авто-мото

Популярний Volkswagen Golf уже вкотре визнаний найпопулярнішим автомобілем Європи. Так, саме ця модель VW у вересні розійшлася в кількості 47700 одиниць при зростанні на 8,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року.

На другому місці опинився Ford Fiesta - 35,9 тисячі проданих автомобілів. Цей хетчбек поступово здає свої позиції в Старому Світі, і цей місяць не став виключенням – зафіксоване падіння на 9,6%. Трійку лідерів замикає Opel Corsa при зростанні продажів на 5,2% і 34,6 тисячі проданих авто. Слідом за ним йде VW Polo - 31,7 тисячі авто (+9,3%), Ford Focus - 31,4 тис. шт, (+23,6%), Renault Clio - 28,3 тис. шт. (+6,5%), Opel Astra - 26,7 тис. шт, (-9,6%), а також VW Passat - 24,6 тис. шт, (+52,8%) і Renault Megane - 21,9 тис. шт., (+3,5%).

Volkswagen Golf знову став найпопулярнішим автомобілем Європи (фото взято з сайту carrentaltoday.com)
Volkswagen Golf знову став найпопулярнішим автомобілем Європи (фото взято з сайту carrentaltoday.com)

Перший місяць осені став успішним і для Nissan Qashqai – він увійшов до десяти найбільш затребуваних автомобілів Європи.

А загалом, серед автовиробників пальму першості впевнено тримає Volkswagen. На рахунку німецького концерну 155,6 тисячі проданих авто за місяць. Друге місце належить компанії Ford - 108,7 тисячі автомобілів, на третьому Opel - 98,3 тисячі.

Джерело: http://subcar.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.