SAMSUNG випустить телефон з гнучким екраном Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2011 15:50 · Розділ: Нові технології

Цими днями знаменитий виробник мобільних телефонів Nokia на виставці у Лондоні представив прототип гнучкого планшета. Управління пристроєм здійснюється не за допомогою звичного сенсорного дисплея, а за допомогою деформації пристрою, який може згинатися у вертикальному та горизонтальному напрямках. Окрім того, користувач може скручувати пристрій.

4-дюймовий дисплей міні-планшета виготовлений за технологією AMOLED. Розвиваючи цю ідею, компанія Samsung планує приступити до серійного виробництва гнучких смартфонів із сенсорним екраном. За словами представника компанії Robert Yi, випуск першого мобільного телефону з гнучким корпусом запланований на 2012 рік.

Телефон згинатиметься в будь-який бік
Телефон згинатиметься в будь-який бік

«У 2012 р. ми плануємо представити світові гнучкий дисплей. І ми сподіваємося, що це буде лише перший етап. Першою сферою застосування гнучких дисплеїв, скоріше за все, стануть мобільні телефони», - заявив представник компанії, додавши, що слідом за телефонами гнучкими дисплеями оснащуватимуть планшети та інші мобільні пристрої.

Новий мобільник стане своєрідним продовженням Galaxy S II. Отож цілком ймовірно, що пристрій буде входити до цього ж сімейства. До речі, смартфон Samsung Galaxy S II на платформі Android став найпопулярнішим в історії виробника – протягом перших 5 місяців його поставки перевищили 10 млн екземплярів.

Раніше компанія Samsung вже продемонструвала світові гнучкі OLED-дисплеї, поміщені в жорсткі корпуси, які зберігали їх зігнутими. Технологія OLED (органічні світлодіоди) передбачає, що кожен піксель екрану сам випромінює колір. Такі дисплеї легше виробляти в гнучкому вигляді, ніж звичайні LCD-екрани, для яких знадобилося б ще й підсвічування.

Однак про намір приступити до випуску мобільних пристроїв з гнучкими екранами мова тоді не велася. У липні 2011 р. промисловий дизайнер Хеюн Ю (Heyon You) запронував концепт гнучкого мобільного телефону Samsung Galaxy, який можна гнути, а інтерфейс пристрою автоматично підлаштовується під згини.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.