На формі мексиканських футболістів замість прізвищ з'являться ніки у Twitter’і Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2011 15:42 · Розділ: Спорт

Вже найближчим часом на форму гравців мексиканського клубу "Ягуарес Чьяпас" з міста Тустла-Гутьєррес замість прізвищ нанесуть назви їхніх аккаунтів в Twitter’і. Про це минулого тижня розповіли керівники клубу. До речі, цей клуб виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Мексики.

За словами керівництва, на спинах гравців буде зображена емблема Twitter, а під номерами футболістів - не лише назви їхніх аккаунтів, але й ім'я спонсора клубу в Twitter’і.

Після 16 ігор "Ягуарес", заснований ще у 2002 році, займає друге місце в чемпіонаті країни.

На футболках мексиканський футболістів красуватимуться назви їхніх акаунтів у Твіттері
На футболках мексиканський футболістів красуватимуться назви їхніх акаунтів у Твіттері

До речі, вперше ідея із зображенням назв акаунтів у соціальній мережі з’явилася у гравців зі Старого Світу. Трохи менше місяця тому на грудях футболістів іспанської "Валенсії" з'явився адрес інтернет-магазину клубу в Twitter’і. Такий оригінальний крок, як виявилося, був викликаний відсутністю титульного спонсора у команди.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.