Британка, подружившися в мережі Facebook з убивцею та гвалтівником, ледь не загинула Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2011 15:38 · Розділ: Події у світі

Цими днями 31-річна мешканка Ірландії знайшла в соціальній мережі Facebook свого старого приятеля Вільяма Джеймісона, з яким декілька років тому познайомилася на комп'ютерних курсах. Відшукавши товариша, жінка вирішила відновити спілкування.

Однак ця спроба ледь не коштувала жінці життя: "приятель" виявився педофілом та вбивцею, він заманив жінку в покинутий сарай та жорстоко згвалтував, пообіцявши перетворити її на сексуальну рабиню. Опісля він зв'язав жертву електричним кабелем та підвісив головою вниз.

Жінці дивом вдалося розв'язати пута на ногах, однак руки залишалися зв'язаними. Вивільнивши ноги, брудна і скривавлена ірландка бігла по шосе вздовж залізниці. Так її й сфотографували камери зовнішнього спостереження, встановлені на поїзді, який проїжджав поруч.

Згодом виявилося, що жінку та її гвалтівника, якого вона знала під ім'ям Ліам, пов'язували романтичні взаємини. Ірландка вірила в те, що її обранець, який умовив її приїхати до нього в Англію, має звільнити з лікарні свого родича, якого там нібито насильно утримують.

Чоловік згвалтував жінку, звязавши її електричним кабелем (фото взято з сайту film.ru)
Чоловік згвалтував жінку, звязавши її електричним кабелем (фото взято з сайту film.ru)

Окрім того, злочинцеві вдалося випросити у жінки 18,000 фунтів стерлінгів - він стверджував, що на ці гроші придбає будинок у графстві Вілтшир, який принесе їм обом постійний дохід.

У листопаді минулого року Джеймісон запросив жінку приїхати в село Майнет, де цей будинок нібито знаходився. Саме там злочинець і зґвалтував жінку.

До речі, жертва намагалася відкупитися від насильника, пропонуючи йому гроші - на додачу до тих, які він уже витягнув з неї - однак Джеймісон був невблаганний.

Поліції вдалося затримати 48-річного злочинця, який, як з'ясувалося, був одруженим. Окрім того, з’ясувалося, що у чоловіка доволі багате кримінальне минуле. У 1986 році він був засуджений судом до 12 років ув'язнення за спробу вбивства та насильство по відношенню до дитини. Тоді Джеймісон заманив в будинок 8-річну дівчинку, зв'язав її ременями, згвалтував, а потім спробував вбити, кинувши їй на голову стінний блок.

Далі, через 10 років, він був засуджений до 6 років позбавлення волі у в'язниці Дубліна за те, що задушив свого сексуального партнера під час сексуальних ігор.

Під час обшуку в будинку злочинця поліція виявила у його комп'ютері більше півтори тисячі фільмів жахів та зображень сцен насильства над дітьми.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу