Гаджети "запротестували" при скасуванні зимового часу Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2011 15:32 · Розділ: Цікаві факти

У неділю, 30 жовтня, російські власники смартфонів та користувачі комп'ютерів зіткнулися з несподіваним «страйком» своїх електронних пристроїв: всупереч указу президента, техніка не послухалася та самовільно перевела час на годину назад.

Так, у більшості Iphone за замовчуванням налаштований перехід на зимовий час, тому власники цих пристроїв потрапили в тимчасову пастку, отримавши «зайву» годину. У даному контексті пошуковик Яндекс навіть вивісив для своїх користувачів спеціальний інформер з точним часом на головній сторінці.

Гаджети самовільно перевели годинники
Гаджети самовільно перевели годинники

Відміни «зимового» часу не помітили лише користувачі легальної продукції Microsoft. Справа в тому, що компанія заздалегідь передбачила виникнення цієї проблеми, випустивши необхідні оновлення, які комп'ютери та інші пристрої, що працюють на базі Windows, автоматично завантажили та встановили. Ясна річ, користувачі піратських операційних систем таких оновлень не отримали. Те ж саме відбулося і з користувачами продукції Apple. Саме тому в смартфонах для вирішення цієї проблеми довелося вимкнути автоматичне визначення часу та примусово встановити потрібний часовий пояс, а на комп'ютерах - вручну перевести час на годину вперед.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу