Складено рейтинг найбільш невихованих дітей Європи Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2011 15:30 · Розділ: Суспільство

За даними опитування, проведеного нещодавно на замовлення однієї з асоціацій італійських жінок, у якому взяли участь 500 власників європейських готелів, італійські діти на відпочинку поводяться гірше за всіх інших. Власники готелів називають їх дурними, нахабними та небезпечними для інших гостей.

Окрім того, соціологи склали детальний опис найбільш дратівливої поведінки. Так, італійські діти мають особливість голосно кричати та смачно лаятися.

За словами опитаних, маленькі італійці також люблять бігати по коридорах, ламати устаткування, порушувати тишу за столом, голосно слухати телевізор, кататися в ліфті з поверху на поверх.

Найбільш невихованими виявилися італійці
Найбільш невихованими виявилися італійці

Найбільшими шкідниками виявилися діти з Риму. Далі - мешканці Мілана і Неаполя. А найприємніша поведінка - у дітей з Флоренції та Венеції.

Найвихованішими виявилися діти, які приїжджають зі Швеції, Данії та Швейцарії.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.