Мерилін Менсон став найстрашнішим музикантом всіх часів і народів Автор: lesya · Опубліковано: 31.10.2011 18:55 · Розділ: Музика

Мерилін Менсон визнаний найстрашнішим музикантом всіх часів і народів. Рокер випередив Леді Гагу в хеллоуїн-рейтингу журналу Billboard.

Так, напередодні дуже популярного та не менш зловісного свята Хеллоуїн, яке традиційно відзначають з 31 жовтня на 1 листопада, журнал «Billboard» склав рейтинг найстрашніших музикантів всіх часів. Рейтинг був складений на основі опитування, проведеного серед читачів видання.

Лідером страшного рейтингу визнано Мериліна Менсона. За нього проголосувало близько 36% учасників опитування. Його особистість прокоментували як «втілення кошмару», а першість йому дісталася завдяки страхітливій манері співати, вмінню складати страхітливу музику, а також відповідно фарбуватися та одягатися в стилі фільмів жахів.

Менсон отримав першість у рейтингу найстрашніших музикантів
Менсон отримав першість у рейтингу найстрашніших музикантів

35% читачів журналу проголосували за Леді Гагу, яка таким чином опинилася на другому місці. Так, як виявилося, багатьом її любов до екстравагантних нарядів видається страхітливою та неприємною. Начебто й ефектно, та, на думку, читачів – скоріше, страшно.

Трійку лідерів замикають музиканти у жахаючих масках та комбінезонах в стилі «Мовчання ягнят» - «Slipknot».

Топ-10 найстрашніших музикантів всіх часів за версією «Billboard» виглядає наступним чином:

1) Мерилін Менсон;

2) Леді Гага;

3) «Slipknot»;

4) Оззі Осборн;

5) Еліс Купер;

6) Роб Зомбі;

7) Тайлер Оконма (сценічний псевдонім - «The Creator»);

8) Gwar;

9) «Insane Clown Posse»;

10) Джин Сіммонс («Kiss»);

Джерело: http://kp.ru/daily


Інші новини розділу