У Франції відбулася демонстрація проти богохульства Автор: lesya · Опубліковано: 31.10.2011 18:52 · Розділ: Події у світі

Цими днями більше тисячі людей вийшли на вулиці Парижа з протестом проти постановки італійського режисера Ромео Кастелуччі під назвою «Про подобу обличчя Сина Божого». Цю постановку звинуватили в «християнофобії». Причина тому - зображення Ісуса Христа, вимазаного в нечистотах.

«Ми тут для того, щоб виступити проти християнофобії в її широкому сенсі та проти блюзнірського спектаклю, який ставлять на сцені в наші дні»,- твердить один з організаторів акції. Демонстранти скандували «Франція - християнська країна і повинна нею залишатися» та «Християнофобії з нас достатньо».

Демонстрація зібрала противників богохульства (фото взято з сайту catholicnews.org.ua)
Демонстрація зібрала противників богохульства (фото взято з сайту catholicnews.org.ua)

Організувало маніфестацію товариство Civitas. За твердженнями організаторів, до них приєдналося більше 5 тисяч осіб.

Серед протестуючих були особи духовного звання. Однак архієпископ Парижа відмежувався від учасників демонстрації.

Так, за словами кардинала Андре XXIII, демонстранти «являють собою крихітну групу, яка виступила з вимогами від імені Церкви, не отримавши ніякого на це дозволу». Глава єпархії також виступив із засудженням того, що «віру використовують як аргумент на користь насильства».

У відповідь на звинувачення у богохульстві, режисер Ромео Кастелуччі твердить, що сталося непорозуміння. Адже попадання нечистот на образ Спасителя продиктований сюжетною необхідністю, оскільки один із персонажів - немічний старий – хворіє енурезом. П'єса присвячена темі людського страждання, твердить художник.

Джерело: http://www.km.ru


Інші новини розділу