У Голландії передумали і прирівняли марихуану до героїну Автор: lesya · Опубліковано: 31.10.2011 18:45 · Розділ: Цікаві факти

У Голландії вважають, що марихуана стала набагато небезпечнішим наркотиком, ніж 20-30 років тому.

Цими днями влада Голландії прийняла рішення прирівняти марихуану, вживання якої було до цих пір дозволене в цій країні, до важких наркотиків, таких як кокаїн та героїн. За словами міністра економіки, поширена сьогодні марихуана, а особливо її найбільш розповсюджений різновид - "сканк"- містить набагато більшу кількість ТГК - тетрагідроканнабіолу, аніж "травичка" 20-30-річної давності. І дуже часто «сканк» містить до 15% ТГК, що ставить її в один ряд з іншими важкими наркотиками.

Сканк вважається одним з найнебезпечніших видів марихуани (фото взято з сайту dzagi.r)
Сканк вважається одним з найнебезпечніших видів марихуани (фото взято з сайту dzagi.r)

"Право на придбання марихуани надаватимуть виключно мешканцям країни для того, щоб перешкодити так званому "наркотуризму". Власне, цей «наркотуризм» залучає величезні маси людей, насамперед молодь.

У відповідь на таку заборону власники кава-шопів починають проявляти незадоволення. Так, представник національної асоціації кава-шопів Марк Йоземанс не згоден з ініціативою уряду: "Криміналізація марихуани призведе до поширення нелегальних речовин, які не піддаватимуться контролю, а це загрожуватиме здоров’ю набагато більше, ніж марихуана".

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу