Вийшла книга, яку можна нюхати Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2011 16:59 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно консьєрж одного з нью-йоркських готелів на ім’я Ембер Джонс створив унікальну книгу-комікс про Нью-Йорк. Унікальність цієї книги насамперед в тому, що її можна не лише читати, але й нюхати. Така ідея з’явилася у чоловіка через постійні запитання постояльців готелю про те, де можна знайти в місті найкращу піцу, найсмачнішу випічку та найароматнішу каву.

На думку автора книги, запахи Нью-Йорка - це одна з визначних пам'яток міста. Саме тому Джонс вирішив поділитися своїми знаннями міста та його запахами з широкою аудиторією.

Книга отримала назву «New York, Phew York» (дослівно - «Нью-Йорк, Фу-Йорк»). За допомогою цього видання діти, їхні батьки чи просто туристи зможуть ознайомитися з містом та його ароматами.

Книга містить найпопулярніші запахи Нью-Йорка
Книга містить найпопулярніші запахи Нью-Йорка

Сюжет книги будується на подорожі маленького хлопчика з батьками по Нью-Йорку. Герой мандрує містом, спускається в метро, заходить в кращі ресторани, кафе, куштує пончики та піцу, стикається з нічним життям міста, прогулюється центральними вулицями і брудними закавулками.

Читач у книзі «New York, Phew York» зможе не лише побачити ці місця на власні очі, але й відчути, як вони пахнуть. Для цього необхідно потерти пальцем у певних ділянках на сторінках книги.

Всього у книзі тридцять різних запахів, характерних для Нью-Йорка: піци, хот-догів, диму, бубликів, сміття, каналізації, щойно підстриженої трави, кінського гною, риби, кави тощо.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу