Антивірус Avira прийняв себе за вірус Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2011 16:53 · Розділ: Нові технології

Популярна антивірусна програма Avira прийняла за вірус один зі своїх власних компонентів. Програма повважала шкідливим файл бібліотеки AESCRIPT.dll, який входить до її складу, присвоївши йому код TR/Spy.463227 та позначивши цей файл як програму-шпигун.

Згодом з'ясувалося, що AESCRIPT.dll класифікувався як вірус у зв’язку з помилкою у базі сигнатур. Перші повідомлення про факти «помилкового розпізнавання» з'явилися в середу, одразу ж після виходу нової версії антивірусної бази.

Антивірусна програма прийняла за вірус власний компонент
Антивірусна програма прийняла за вірус власний компонент

Того ж дня компанія Avira Operations, розробник антивіруса, визнала помилку та випустила спеціальне оновлення, яке цю помилку усуває. Про вихід оновлення повідомили на форумі компанії.

До речі, антивірус Avira - розробка німецької компанії Avira Operations, заснованої в 1986 році. У лінійці продуктів Avira є як платні, так і безкоштовні антивіруси.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.