У Кракові з'явився інтернет-сервіс для пошуку могил Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2011 16:51 · Розділ: Цікаві факти

Останнім часом Інтернет дедалі глибше проникає в усі сфери життя сучасної людини. Ось, приміром, нещодавно у Кракові з'явився інтернет-сервіс для пошуку могил на кладовищах.

Розташування потрібної могили на будь-якому кладовищі Кракова можна знайти через пошукову систему, яка нещодавно відкрилася на порталі місцевого управління у справах комунальних кладовищ.

Інтернет-сервіс допоможе дістатися до потрібної могили з будь-якого кінця міста (фото взято з сайту buchach-today.blogspot.com)
Інтернет-сервіс допоможе дістатися до потрібної могили з будь-якого кінця міста (фото взято з сайту buchach-today.blogspot.com)

За словами представника управління у справах комунальних кладовищ Петра Вальчака, на сьогоднішній день уже більше двох мільйонів поляків скористалися новою системою для того, щоб розшукати поховання їхніх рідних та близьких.

Для того, щоб відшукати необхідну могилу, досить вказати ім'я та прізвище та хоча б приблизну дату смерті. Система одразу ж видає назву кладовища, а також ряд та місце поховання. Далі система будує маршрут до кладовища та могили практично з будь-якого кінця Кракова.

Джерело: http://www.gazeta.ru


Інші новини розділу