120-річний мешканець Індії одружився з 60-річною "дівчиною" Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2011 16:45 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями 120-річний мешканець Індії знову одружився. Нареченій індійського довгожителя виповнилося всього-на-всього 60. На весіллі було понад 500 гостей, більшість з яких - нащадки індійського нареченого.

Минулого тижня 120-річний мешканець індійської села Сатгорі в штаті Ассам на ім’я Гаджи Абдул Нур одружився з 60-річною Саме Бібі.

А все сталося ось як: після того, як у 2005 році померла перша дружина Ноора, самотній чоловік звернувся до своїх дітей з проханням підшукати йому нову дружину, яка б могла про нього піклуватися. В результаті після шестирічних пошуків обраницею 120-річного індійця стала 60-річна Саме Бібі, для якої цей шлюб також став другим. Чоловік Бібі помер уже давно, і вона почувала себе самотньою, оскільки дітей у них з чоловіком так і не було.

«Знайти жінку сторічному старому зовсім не легко, та з Божою допомогою нам це вдалося», - розповідає один із синів Ноора.

Як уже зазначалося вище, на весілля прийшло понад 500 гостей, більшість з яких є нащадками індійського довгожителя.

Індієць став найстаршим чоловіком у світі, який одружився
Індієць став найстаршим чоловіком у світі, який одружився

За словами самого Ноора, йому вже виповнилося 120 років, хоча за документами чоловікові лише 116.

Таким чином, індієць став найстарішою людиною у світі, яка вступила в шлюб. Раніше такий рекорд належав 103-річному американцю.

Джерело: http://www.topnews.ru/


Інші новини розділу