ZZZ Zen - перший у світі бар, де можна трішки поспати Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2011 11:53 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно у Парижі відкрили заклад нового формату, де відвідувачам пропонують не насолодитися коктейлем "Монако" або кавою, як у більшості барів столиці Франції, а… трохи поспати. І на відміну від клубів та дискотек, де гості можуть спати всю ніч, у барі ZZZ Zen відвідувачам пропонується провести сієсту.

В основі концепції бару - надати відвідувачам унікальну можливість відпочити. За словами авторів проекту, бар є чимось середнім між чайним домом, салоном краси та масажним центром. Саме тут можна відірватися від повсякденності, провівши час у абсолютному спокої. Вибравши масажне крісло і тип массажу за власним бажанням, клієнт закладу занурюється в атмосферу повного спокою, яка досягається завдяки гармонійному поєднанню дизайну інтер'єрів та відтворюваних на дисках звуків природи.

У французькому барі можна провести сієсту (фото з сайту rosbalt.ru)
У французькому барі можна провести сієсту (фото з сайту rosbalt.ru)

Однак і ціни в барі немалі: 15 хвилин сну коштуватимуть 12 євро, 25 хвилин - 17 євро, 35 хвилин - 22 євро, 45 хвилин - 27 євро. Відвідувачі також можуть зайти на манікюр вартістю від 12 євро та педикюр - від 20 євро.

Джерело: http://www.newsboy.ru/


Інші новини розділу