Portal 2 визнано кращою грою року Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2011 11:48 · Розділ: Нові технології

21 жовтня на церемонії вручення премій Golden Joystick Awards у Лондоні головоломка Portal 2 була названа кращою грою 2011.

Це й не дивно, адже гру Portal 2, випущену в квітні 2011 року компанією Valve, дуже добре сприйняли гравці та критики. Окрім того, згідно із сайтом GameRankings, її середній рейтинг складає близько 94 відсотків. Суть гри наступна: гравець повинен долати перешкоди за допомогою спеціальної гармати, яка відкриває портали.

У номінації "кращий шутер року" перемогу здобув Call of Duty: Black Ops, який побачив світ у листопаді 2010 року та одразу ж поставив декілька рекордів продажів, ставши грою, яка продається найшвидше в історії. Кращою онлайновою грою був визнаний World of Warcraft: Cataclysm, тоді як кращою RPG стала Fallout: New Vegas.

Portal 2 став кращою грою року
Portal 2 став кращою грою року

Найкращою стратегією року визнана StarCraft II: Wings of Liberty від Blizzard, друге і третє місця зайняли Civilization V і Total War: Shogun 2. Кращим файтингом був названий Mortal Kombat; найкращі гонки - Gran Turismo 5; найкраща музична гра - Guitar Hero: Warriors of Rock. А кращою грою для мобільних пристроїв визнали Angry Birds Rio.

До речі, переможці Golden Joystick Awards визначаються голосуванням користувачів. Цього року премія вручалася вже в двадцять дев’яте, а загалом у голосуванні взяли участь 2,06 мільйона осіб - рекордна кількість з-поміж усіх премій ігрової індустрії.

Джерело: http://lenta.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.