Компанія Opel скасувала довічну гарантію на автомобілі Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2011 08:56 · Розділ: Авто-мото

Стало відомо, що з листопада цього року компанія Opel відмінить довічну гарантію на свої автомобілі. Так, відтепер замість довічної гарантії у Німеччині пропонуватимуть так звану додаткову гарантію, вартість якої становитиме як мінімум 99 євро на рік.

Експерти підкреслюють, що пропозиція довічної гарантії проіснувала трохи більше року - з серпня 2010 року. Втім, «довічна» гарантія передбачає первинний внесок розміром 11 євро та граничне обмеження пробігу в 160 тис. км. При цьому, після досягнення пробігу 50 тис. км власники змушені були доплачувати за запчастини, які підлягають заміні, та за ремонт з власної кишені.

Опель не даватиме довічних гарантій на автомобілі (фото взято з сайту getcars.ru)
Опель не даватиме довічних гарантій на автомобілі (фото взято з сайту getcars.ru)

Свою відмову від надання довічної гарантії в Opel пояснили зростанням довіри клієнтів до якості своєї марки. Офіційний представник Opel підкреслив, що минулого року було необхідно відродити цю довіру, а на сьогоднішній день «ситуація змінилася, і в плані оцінки покупцями якості нашої продукції ми серед виробників автомобілів масового попиту в Німеччині знаходимося у групі лідерів».

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.