Оральний секс допоможе кинути палити Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2011 07:28 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно група психологів зі Швейцарії виявила вельми цікавий факт: в результаті проведеного дослідження з’ясувалося, що тим жінкам, які хочуть кинути палити, слід займатися… оральним сексом.

За словами дослідників, активність м'язів ротової порожнини допомагає заспокоїти нервову систему. І оскільки 50% жінок незадоволені своїм сексуальним життям, то вони постійно перебувають у стресовому стані. І цей стрес найчастіше вони або «заїдають», або «закурюють». Та вихід є, природний та ефективний. Як виявилося, заняття оральним сексом не лише нерви заспокоїть, але й налагодить відносини в інтимній сфері. А все це допоможе кинути палити.

До речі, відмовитися від шкідливої та згубної звички найскладніше тим людям, які викурюють ментолові сигарети. Такі результати були отримані в результаті дослідження, проведеного американськими ученими.

Так, в рамках експерименту вчені, зіставивши кількість курців із кількістю тих, хто неодноразово намагався кинути палити, але так і не зміг цього зробити, дізналися, що саме пристрасть до сигарет з ментолом найчастіше стає причиною повернення до шкідливої звички. Так, саме приємний охолоджуючий смак, який пом'якшує запах тютюну, знову і знову притягує курців.

Щоб кинути курити, слід займатися оральним сексом (фото взято з сайту ady.tochka.net)
Щоб кинути курити, слід займатися оральним сексом (фото взято з сайту ady.tochka.net)

Отож для того, щоб кинути палити, слід почати рахувати, скільки сигарет в день ми викурюємо, намагаючися скоротити цю кількість. Далі з ментолових сигарет слід перейти на звичайні. І, окрім того, слід знайти партнера для сексуального життя. Тоді вже точно вдасться кинути палити.

Джерело: http://www.womanews.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.