Американець вигадав 101 спосіб використання весільної сукні колишньої дружини Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2011 07:25 · Розділ: Цікаві факти

Розлучений американець вигадав 101 спосіб використання весільної сукні своєї екс-дружини. І з'ясувалося, що з сукні можна виготовити скатертину, транспарант, повітряного змія, фільтр для кави або ж полотно для малювання.

Так, 38-річний американець на ім’я Кевін Коттер пережив глибокий стрес, коли його дружина, з якою вони прожили у шлюбі 12 років, покинула його, забравши всі свої речі. Єдине, що вона залишила чоловікові, - її весільна сукня. Жінка сказала, що Кевін може робити з нею все, що йому заманеться.

Протягом кількох місяців після розлучення Кевіна неможливо було розрадити. Та по проходженню певного періоду часу, коли душевні рани трішки затягнулися, Коттер все ж таки вирішив скористатися порадою колишньої дружини. Заручившись підтримкою свого брата Коліна, він абсолютно випадково винайшов "нетрадиційну терапію", завдяки якій чоловікові вдалося пережити вкрай болісне розлучення.

З весільної сукні вийде чудовий гамак (фото взято з сайту invivio.net)
З весільної сукні вийде чудовий гамак (фото взято з сайту invivio.net)

Для того, щоб хоч трішечки відволіктися від свого горя, Кевін почав роздумувати над тим, як саме можна використати уже нікому непотрібну весільну сукню... Таке заняття виявилося на диво захоплюючим, і з часом брати придумали аж 101 спосіб використання вінчальних нарядів. З'ясувалося, що з сукні можна зробити чудову скатертину, транспарант, повітряного змія, фільтр для кави та навіть полотно для малювання.

Захопившись цією ідеєю, брати створили сайт, на якому розповіли історію Кевіна та виклали фотографії своїх креативних рішень. Через деякий час MyExWifesWeddingDress.com став справжнім Інтернет-хітом. Веселі знімки з весільним платтям оцінили мільйони користувачів, і листи підтримки почали приходити Кевіну зі всіх континентів. Далі брати, отримавши нову хвилю натхнення, перетворили сукню у величезну боксерську грушу, килимок для йоги, фіранку для ванної, камуфляжний одяг для зимового полювання, друшляк для макаронів, гамак та навіть опудало Дарта Вейдера.

До речі, настільки божевільний проект виявився надзвичайно успішним, і на сьогоднішній день Кевін та Колін планують випустити книгу під назвою "101 спосіб використання сукні моєї колишньої дружини" ("101 Uses for My Ex-Wife's Dress"). За словами братів, книга вийде 25 жовтня, а її вартість складе близько 14 $.

Що ж стосується колишньої дружини Кевіна, то вона булла не в захваті від його ідей. Жінка сприйняла все як акт помсти з боку чоловіка, попросивши його негайно припинити. Та Кевін не захотів відмовитися ні від сайту, ні від книги, оскільки, за словами чоловіка, його проект надихнув тисячі людей, які так само, як і він свого часу, пережили психологічну травму після розлучення.

На превелике щастя Коттер, пошук нових способів використання сукні своєї колишньої дружини став для нього рятівною терапією та повернув йому радість життя. Чоловік через деякий час знову одружився і, за його ж словами, ще ніколи не був таким щасливим, як тепер.

Конечно, платья могут быть разными, скромными, шикарными, изящными. Каждая девушка должна самостоятельно подбирать платье под свой характер и место празднования. Свадебные платья в ульяновске - салон для тех, кто хочет найти что-то особенное в этот день.

Джерело: http://www.segodnya.ua

Інші новини розділу