Японець створив капсулу порятунку Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2011 07:16 · Розділ: Нові технології

Після руйнівних землетрусу та цунамі, які пережила в березні цього року Японія, винахідник та глава компанії Cosmo Power Седзі Танака сконструював індивідуальну рятівну капсулу, яка допоможе вижити в разі повені.

Окрім вхідного люка, капсула обладнана маленьким ілюмінатором та двома отворами - для зливу води та вентиляції. Такий своєрідний «ковчег» виготовлений з композитного пластику, який є легшим та міцнішим, ніж сталь. Діаметр одномісної капсули становить 1,2 м. Капсула порятунку забарвлена в яскраво-жовтий колір для того, щоб привернути увагу рятувальників у разі надзвичайної ситуації.

Капсула порятунку допоможе вижити в разі повені
Капсула порятунку допоможе вижити в разі повені

Вартість одномісної капсули стандартної комплектації становить 288 000 ієн ($ 3800), а за капсулу підвищеної комфортності доведеться заплатити близько 345 000 ієн ($ 4500). За словами представника компанії Cosmo Power, на сьогоднішній день компанія вже отримала попередні замовлення на 700 чотиримісних «ковчегів для всієї сім'ї». В основному їх мають намір придбати рибалки та мешканці прибережних районів.

Джерело: http://opa.kg


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.