Незабаром народиться семимільярдний мешканець Землі Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2011 18:36 · Розділ: Цікаві факти

Наприкінці жовтня цього року відбудеться святкування на честь 7-мільярдного мешканця нашої планети. Нагадаємо, що всього лише 12 років тому на Землі відзначали народження 6-мільярдного мешканця. Тоді у Боснії 12.10.1999г. народився хлопчик, і рішенням ООН його визнали 6-мільярдним мешканцем планети. А зовсім скоро оголосять 7-мільярдного землянина чи землянку. Зрозуміло, що точно визначити, хто саме і є 7-мільярдним мешканцем Землі, неможливо, адже на планеті щогодини народжується 10 000 новонароджених.

Найбільше дітей народжується в Китаї та Індії. Та в ООН бачать ситуацію по-своєму, отож день народження 7-мільярдного землянина вирішено відзначати вже 31 жовтня 2011 року. Слід зазначити, що деякі експерти з цією точкою зору не згідні: за їхніми підрахунками 7-мільярдний мешканець навряд чи з'явитися на світ і в 2013 році, скоріше за все він народиться не раніше 2020 року.

Натомість директор з народонаселення ООН названу ним дату відстоює, заявляючи, що похибка може бути лише в місяць-два від призначеної дати. А вже у 2100 році на світ з’явиться 10-мільярдний житель Землі.

Незабаром нас буде 7 мільярдів (фото взято з сайту osvita.com)
Незабаром нас буде 7 мільярдів (фото взято з сайту osvita.com)

До речі, одна з популярних теорій кінця світу - перенаселення планети. Та низка вчених, серед яких і Віорел Бадеську з Бухареста, твердять, що на Землі вистачить місця, тепла, а головне – їжі, всім, навіть якщо населення планети збільшиться в 200 тисяч разів.

За словами ученого, криза перенаселення загрожуватиме людству тоді, коли чисельність населення зросте до 1,3 квадрильйона осіб.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу