Уітні Х'юстон випускає новий альбом Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.06.2009 15:37 · Розділ: Музика

Американська поп-зірка, Уітні Хьюстон оголосила дату випуску свого першого за останні шість років альбому. Сьомий студійний альбом співачки, який поки що не має назви, вийде 1 вересня 2009 року. В створенні пісень виконавиці допомагають Will.I.Am (учасник Black Eyed Peas), Ne-Yo, Шін Гаррет, Ейкон та Джон Ледженд, проте на даний час ця інформація офіційно не підтверджена.

Останній диск Уітні Хьюстон з оригінальними композиціями – «Just Whitney» - з'явився в 2002 році. Наступного року співачка записала альбом класичних різдвяних пісень «One Wish: The Holiday Album», після чого надовго зникла зі світу музики. З того часу, вона фігурувала, в основному, в колонках скандальної хроніки у зв'язку з вживанням наркотиків, розлученням з своїм чоловіком, Бобі Брауном та судовими позовами проти родичів.

Х'юстон внесена до Книги рекордів Гінеса як виконавиця, що має найбільше нагород та премій, а саме 411, зокрема 6 премій «Греммі», 2 відзнаки «Емі», 23 нагороди American Music Awards та 16 - Billboard Music Awards. По всьому світу продано понад 170 мільйонів екземплярів її альбомів.

Джерело segodnya.ua


Інші новини розділу