Перший в світі літаючий автомобіль готується до зльоту. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.01.2009 12:18 · Розділ: Нові технології

Перше, що хочеться запитати, побачивши цей автомобіль: "Це автомобіль, чи літак?".

[img]http://poglyad.com/i/news/car1.jpg[/img]

Перший автомобіль, який буде себе комфортно почувати як на дорозі, так і в небі, намічено запустити в повітря наступного місяця.

Якщо ця "пташка" переживе свій перший політ та випробувальні тести, то вона появиться в автомобільних салонах вже приблизно через 18 місяців.

Виробники стверджують, що автомобіль легко зберігати і заводити, оскільки він використовує стандартне неетилове паливо та поміщається в гаражі.

Карл Дітріх, що працює в Массачусетському департаменті Terrafugia (фірма-виробник) стверджує, що це перший по-справжньому комплексний дизайн, в якому крила запускаються автоматично і всі деталі знаходяться в середині транспорту.

Перехід від автомобіля до літака розроблено колишніми інженерами Nasa. Літаючий автомобіль Terrafugia може пролетіти відстань в 750 миль без дозаправки, розвиваючи швидкість 160 км/год в польоті та 130 км/год на дорозі.

Вже на автомобіль є близько 40 замовлень, незважаючи на те, що його роздрібна ціна складає 200 000 дол.

Єдиним недоліком даного автомобіля є труднощі при страхуванні: справа в тому що більшість доріг не є готовими для зльоту з них.

Проте конструктори стверджують, що в довгостроковій перспективі є можливість введення повітряного транспорту для звичайних людей, за нижчою ціною, які матимуть бажання економити свій дорожній час.

[img]http://poglyad.com/i/news/car2.jpg[/img]

[img]http://poglyad.com/i/news/car3.jpg[/img]


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.