Відеоігри управлятимуться мозком Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2011 18:32 · Розділ: Нові технології

Прийнято вважати, що для гри в комп'ютерні ігри просто необхідні різноманітні контролери або ж звичні мишки та клавіатури. Однак, зрозуміло, що технології не стоять на місці, і в наші дні користувачі можуть назавжди забути про ці другорядні предмети.

Так, спільна розробка австралійських, британських та американських дослідників у галузі комп'ютерів дозволяє керувати ігровими персонажами однією лише "силою думки".

Новий ігровий проект отримав назву Focus Pocus. В роботі він використовує бездротову гарнітуру MindWave з технологією електроенцефалографії. Ця технологія була раніше протестована на різноманітних іграх, у тім числі і на такому популярному покері. За словами розробників, один із контактів цього пристрою торкатиметься чола, а два інших - вух. Пристрій працюватиме наступним чином: MindWave скануватиме активність ділянок головного мозку, які відповідають за сильні переживання та емоції, і перекладатиме їх на доступну комп'ютерові мову.

Керувати персонажами можна будедумкою
Керувати персонажами можна будедумкою

На сьогоднішній день до складу розробленого проекту увійшло одразу 12 міні-ігор, управління якими здійснюється засобами розумової діяльності людини.

Гарнітура MindWave коштуватиме 249 доларів і сумісна виключно з Windows-комп'ютерами. На даний час автори проекту Focus Pocus використовують його для терапії дітей віком від семи до 13 років, у яких спостерігається синдром дефіциту уваги. Гра дозволяє хворим зберігати уявну концентрацію та поступово звикати контролювати свої думки і вчинки.

Для завершення розробки нової технології управління комп'ютером розробники об'єднали свої зусилля: австралійський дослідник доктор Стюарт Джонсон, австралійський виробник нейрокогнітівного програмного забезпечення NeuroCog, компанія - розробник мозкового комп'ютерного інтерфейсу NeuroSky, яка базується в Силіконовій долині та, нарешті, лондонський розробник комп'ютерних ігор roll7.

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.