Де в Європі найдорожчий бензин? Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2011 18:29 · Розділ: Авто-мото

Цими днями фахівці вияснили, де в Європі найвищі ціни на бензин. Серед держав Європи та країн СНД Росія за вартістю бензину з октановим числом 95 займає передостаннє місце, а лідирує у цьому рейтингу Норвегія.

Дослідження проводилося співробітниками Центру економічних досліджень "РіА-Аналітика". В рамках дослідження фахівці вивчили ситуацію на ринках 32 держав Європи.

За підсумками третього кварталу 2011 року найвища вартість бензину у Норвегії: тут він коштує більше 19 грн за літру. Далі у списку розташувалися Греція (18.7 грн), Нідерланди (18.4 грн), Данія та Італія – 17.8 грн та 17.7 грн відповідно.

Найдорожчий бензин у Норвегії
Найдорожчий бензин у Норвегії

В результаті дослідження виявилося, що найдешевший бензин у Казахстані: тут літра 95-го бензину коштує 7 грн.

До речі, Росії в цьому рейтингу дісталося передостаннє місце. У РФ середня ціна літри бензину з октановим числом 95 наприкінці вересня становила 7.2 грн.

Дизельные электростанции в самаре можно купить по недорогим ценам. В условиях зимнего холода, и отключения электричества, вы всегда сможете пользоваться благами цивилизации с дизельными электростанциями.

Джерело: http://www.kolesa.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.