У Швеції з'явиться крижана мечеть Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2011 18:26 · Розділ: Події у світі

Стало відомо, що вже найближчим часом на півночі Швеції, неподалік популярного крижаного готелю в Юккас'ярві, з'явиться крижана мечеть.

"Ми плануємо представити мечеть туристам вже взимку 2013 року. До цього часу поряд з крижаним готелем в Юккас'ярві взимку збудували лише крижану церкву", - розповів виконавчий директор готелю. Щороку в церкві беруть шлюб близько 150 пар.

За словами директора крижаної будівлі, його готель відкритий людям усіх віросповідань, отож він сподівається, що будівництво мечеті не лише приверне нових туристів з усього світу, але й поглибить враження від поїздки до Юккас'ярві.

У Лапландії збудують крижану мечеть
У Лапландії збудують крижану мечеть

У свою чергу імам Махмуд Альдебе вірить в те, що нова мечеть користуватиметься не меншою популярністю, ніж церква. Окрім того, мечеть допоможе налагодити міжконфесійний діалог серед представників різних культур.

До речі, з 10-мільйонного населення Швеції, за даними 2006 року, іслам сповідують близько 500 тисяч осіб. Серед них близько 25 тисяч осіб регулярно відвідує мечеть та моляться близько п'яти разів на день.

Нагадаємо, що крижаний готель в Юккас'ярві вперше збудували в 1982 році, а вже у 1992 він прийняв перших постояльців. Готель розташувався на площі 5,5 тисяч квадратних метрів та відкритий для відвідувачів з грудня по квітень. Протягом двадцяти років свого існування готель прийняв близько 25 тисяч осіб.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу