Складено рейтинг найбільш інноваційних міст світу Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2011 16:59 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники австралійського агентства 2thinknow склали рейтинг найбільш інноваційних міст світу. Першість у цьому рейтингу дісталася американському Бостону. Друга сходинка - у Сан-Франциско, а на третьому місці опинився Париж. Москва, яка минулого року займала 98-е місце, цього року не потрапила до сотні кращих.

В десятку найбільш інноваційних міст світу також потрапили Нью-Йорк, Відень, Амстердам, Мюнхен, Ліон, Копенгаген і Торонто. А до сотні найкращих увійшло й декілька азіатських міст, включаючи Гонконг, Пекін, Шанхай, Дубаї та Куала-Лумпур.

Бостон став найбільш інноваційним містом світу (фото взято з сайту newtours.us)
Бостон став найбільш інноваційним містом світу (фото взято з сайту newtours.us)

При складанні рейтингу співробітники компанії враховували насамперед залученість міст до діяльності глобальних економічних та торговельних мереж. До речі, інноваційне агентство 2thinknow складає список Innovation Cities Top 100 з 2007 року.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.