Facebook роздаватиме паспорти Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2011 16:55 · Розділ: Суспільство

Стало відомо, що найпопулярніша соціальна мережа світу – Facebook - планує запропонувати своїм користувачам картки-ідентифікатори, свого роду «паспорти». Керівництво мережі вже подало запит на реєстрацію торгової марки «Facebook» для використання у візитках та «немагнітних ідентифікаційних картках».

Схоже на те, що у Facebook бачать майбутній світ таким, де всі, крім паспорта, повинні будуть також підтверджувати свої права на конкретний профіль у соціальній мережі Facebook випущеною карткою. І якщо справа дійде до «соціальних паспортів», то послуги з їх виготовлення будуть платними. Втім, держава за виготовлення звичайних паспортів теж стягує мито.

Керівництво мережі планує створити спеціальні ідентифікаційні картки
Керівництво мережі планує створити спеціальні ідентифікаційні картки

Ці картки, цілком ймовірно, будуть не лише візитками чи «посвідченнями особи». На картках можна розміщувати штрих-код або QR код создать який можна без проблем, доступний для зчитування сканерами. В такому випадку за допомогою цих карток можна буде, приміром, відзначатися на вході в клуб або ж оплачувати товари та послуги за допомогою Facebook Credits - внутрішньої валюти соцмережі.

Такий спосіб розрахунку стане досить популярним серед молоді, оскільки практично в кожній країні соціальні мережі є досить розвинутими, і практично кожен, хто вдома має інтернет, має хоча б один запис в соціальній мережі. Створить дане введення переваги, чи недоліки - покаже тільки час.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.