Більшість авіапасажирів відчувають себе злочинцями Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2011 16:53 · Розділ: Суспільство

В результаті опитування, проведеного нещодавно, виявилося, що близько 62% опитаних авіапасажирів під час проходження перевірок і оглядів в аеропорту відчувають себе… злочинцями. З-поміж найбільш поширених симптомів учасники дослідження назвали роздратування, нездужання та холодний піт.

Опитування проводилося низкою туристичних Інтернет-порталів. 26% респондентів вважають дані процедури «найгіршим моментом за весь час подорожі», а 36% впевнені, що перевірки та огляди стали основною причиною поганого самопочуття під час перельоту.

За словами 86% учасників опитування, кожного з них хоча б раз особисто оглядали співробітники служби безпеки аеропорту, а 9% опитаних авіапасажирів регулярно піддаються особистому обшуку.

До речі, найбільше дратуються пасажири під час, здавалося б, безпричинного, на їхню думку, спрацьовування сигналу при проходженні через рамку металодетектора. 72% респондентів твердять, що пристрій працює у занадто чутливому режимі.

Пасажири не люблять роззуватися (фото з сайту ukranews.com)
Пасажири не люблять роззуватися (фото з сайту ukranews.com)

Негативні емоції пасажирів дуже часто зумовлені й вимогою співробітників служб безпеки зняти взуття. Близько 66% респондентів заявили, що як мінімум раз від них зажадали роззутися, а понад 33% зіткнулися з такою вимогою більше трьох разів. Переходи через забор из профнастила, пильний огляд багажу не дозволяють повністю розслабитись.

Багатьох учасників опитування дратує необхідність відправляти ручну поклажу по рухомій стрічці на обшук з використанням рентген-камери, а також контроль за провозом рідин в ємностях тільки дозволеного об'єму. Остання вимога особливо дратує тих, хто був змушений залишити частину багажу в зоні огляду через перевищення максимально допустимої норми. А таких немало - 56% усіх опитаних.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.