Скотленд-ярд звинуватили у "білому" расизмі Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2011 16:50 · Розділ: Події у світі

Цими днями шість білошкірих британських офіцерів поліції подали судовий позов на керівництво Скотленд-Ярду, звинувативши лондонську поліцію в расизмі, переслідуванні за етнічною ознакою та утисках людей з білим кольором шкіри.

А причиною тому став наступний випадок: усіх поліцейських два роки тому на підставі скарги їхнього чорношкірого товариша по службі, який на той час перебував з ними в наряді, звинуватили у нападі на арабських підлітків, який відбувся під час чергування. Тоді кримінальний суд виправдав поліцейських, однак одного з них - Білла Уїлсона - звільнили з лав поліції.

Отож тепер, по проходженню двох років, шість правоохоронців наважилися подати позов до трудового трибуналу проти Скотленд-Ярду. «Ми стали жертвами політичної коректності, - заявив Уїлсон. - Оскільки скарга надійшла від чорношкірого поліцейського, керівництво Скотленд-Ярду одразу ж порушило проти нас судову справу, а не обмежилося, як це буває в таких випадках, внутрішнім розслідуванням».

Поліцейського звільнили з роботи через заяву чорношкірого колеги
Поліцейського звільнили з роботи через заяву чорношкірого колеги

«Прагнучи дотримуватися у всьому політичної коректності, британська влада просто позбулася розуму», - вважає колишній поліцейський. У відповідь на звинувачення у расизмі, офіційний представник Скотленд-Ярду заявив, що поліція готова до судового розгляду та має намір захищати свою позицію.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу