Мером американського міста став кіт Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2011 16:43 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями мешканці американського містечка Шарон, штат Вісконсін, обрали мером міста… кота на ім'я Фредді. Буденний день міського голови зазвичай починається із ситного сніданку, потім у Фредді настає час прийому відвідувачів. Далі кіт-мер інспектує місто. Після полудня у мера за розпорядком сон.

А почалася все з того, що працівниця міської мерії почала підгодовувати маленьке кошеня, яке постійно крутилося неподалік мерії. Зрозуміло, кошеня звикло до смачненьких сніданків, і почало щодня чекати жінку вранці біля входу в будівлю. Мешканцям містечка кіт припав до душі, і вони вирішили зробити його талісманом міста. Далі у Фредді - кар'єрний ріст: після талісмана міста його обрали на посаду мера.

Мером міста став кіт Фредді (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Мером міста став кіт Фредді (фото взято з сайту liveinternet.ru)

До речі, мешканці містечка Шарон – народ досить-таки дивний. Так, тут на півтори тисячі жителів є ще й власний президент. Щоправда, президент у них, як не дивно, людина. Та рудий мер Фредді - поза конкуренцією. Зустріти мера на вулиці вважається великою честю. Більше того, навіть авто зупиняються, коли мер переходить дорогу, чекачи, поки він пройде. І, як не дивно, ніхто не скаржиться на зловживання службовим становищем.

Джерело: http://newsme.com.ua/


Інші новини розділу